O NeedPrint

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową mieszczącą się we Wrocławiu. Nasza historia zaczyna się od tego, że sami korzystaliśmy z różnego rodzaju drukarnii. W każdej widzieliśmy elementy, które dałoby się poprawić lub które chcielibyśmy, aby wyglądały inaczej.

Zamiast marudzić stwierdziliśmy, że w takim razie powinniśmy stworzyć własną. Tak powstało właśnie NeedPrint - miejsce, w którym traktujemy klientów tak jakbyśmy chcieli sami być traktowani.Nie używamy słowa "problem", ponieważ uważamy, że zawsze istnieje jakieś rozwiązanie danej sytuacji.

Dlatego też, jeżeli mają Państwo specyficzne zapytanie lub trudność z wyborem czy wykonaniem materiałów - z przyjemnością pomożemy! :)

Nasze maszyny

W przypadku druku wielkoformatowego wykorzystujemy technologię lateksową, która w przeciwieństwie do solwentu nie używa rozpuszczalnika w tuszach, a zwyczajną wodę.

Wydruki są przez to ekologiczne oraz od razu nadają się do bezpośredniej aplikacji.Do wycinania w folii posiadamy najwyższej klasy ploter tnący marki Summa o szerokości 160 cm.Newsletter

Klienci

Chcesz wiedzieć o nowościach? Zapisz się!
Którzy skorzystali z naszych usług

Newsletter

Chcesz wiedzieć o nowościach? Zapisz się!

Klienci

Którzy skorzystali z naszych usług